1200 TL Türkiye garantili telefon önerileri

Arkadaşlar anneme telefon alacağız, maksimum fiyatımız 1200 TL. Resmi Türkiye garantili, bilindik marka(Çinli değil), o paranın hakkını verecek bir telefon arıyoruz... Ekran fazla büyük olmasın, yeni teknoloji olsun, güncel sürüm olsun. 16 GB/32 GB hafıza fark etmez, 2/3 GB RAM de fark etmez. Dediğim gibi en fazla 1200 TL bütçe ve bu para değecek bir telefon... Teşekkürler.

kanicirar kanicirar (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Biraz geç oldu fakat sana önereceğim telefon

    Redmi 8 32 GB 1.199 TL ayrıca şu an indirimde.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hocam baya geç olmuş :) Yinede güzel. hydra 4 yıl önce
    • Ayn baya geç oldu @hydra darkcrak 4 yıl önce