1200 TL'ye kadar laptop önerileri

Düşük bütçeli bilgisayar lazim en fazla 1.200 en az 1.000 TL yi geçmiyecek şekilde bu yılda var mıdır merak ediyorum veya önerileriniz benim için değerli ;)

Video çekmeyi kaldırabilen ,

Sosyal medya sitelerinde gezerken kasmayan

Öneriniz var mı? Veya mümkün değil mi dediklerim :/ çok şey istemiyorum yani...

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Özgür senin nasıl bir şey istediğini çok iyi anlayabiliyorum vaktiyle aynısı bana da lazımdı. Yalnız istediğin fiyata seni pişman etmeyecek bir ürün hiç bulamadım. 1200'e laptop var ama hafızası 32GB oluyor genelde ve senin hiçbir işine yaramayacak bir süre sonra..

    Senin yaşlarında birisi için ideal olacak bunu buldum: Asus E402NA-GA064T Intel Celeron N3350 4GB 500GB Windows 10 Home 14" Taşınabilir Bilgisayar

    Fiyatı biraz seni aşıyor ama bütçenizi biraz zorlayıp bunu alın pişman olmazsınız emin ol. Aslında bana kalsa bu bile çok kötü ama ben profesyonel işler yaptığım için bana göre kötü. Senin nasıl bir şey istediğini anladığım için bunu tavsiye ettim. Ya da sağda solda tanıdık bir bilgisayarcı varsa ondan ikinci el alabilirsin aslında bu çok mantıklı ama ben internetten ikinci ele güvenemediğim için hiç oralara girmedim.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho beni en iyi anlayan sensin abi ... ozgurlol 5 yıl önce
    • @ozgurlol Bende anlıyorum :D. N3350 işlemci geri kalıyor Minecraft gibi küçük pixelli oyunlarda bile kasma yapıyor Depolama kapasitesi güzel Ram'ide ideal, HDD 5400 RPMM 7200 RPM'e göre zaten düşük günümüz için 5400 RPM Kötü sayılıyor ancak ofis, işte internette dolaşmak için alınırmı alınır. infinity 5 yıl önce
    • @infinity ben kanalımı geliştirmek için kullanacağım roblox tarzı oyun oynamak için minecraft sarmiyor bilgisayarı yoruyor.. ozgurlol 5 yıl önce
    • Ama bu bütçeye imkansız @ozgurlol infinity 5 yıl önce

    • Hiçbiri işe yaramaz hele video çekmeye değmez o fiyatlara @darkcrak infinity 5 yıl önce

    İmkansız malesef Bulunur ancak 32 GB Dahili hafızası vardır tablet gibi düşün şu an ortalama bir bilgisayar 2500 den başlıyor. Çok şey istemiyorsun ama durum bu sitelerde bile gezemezsin aynı anda 4 site açarsann kasmalar meydana gelir yukarıdaki sistemler geri kalıyor vaktiyle bir arkadaşda vardı denemiştim gerçekten kötü zaten iade etmişti. Parana yazık olur.

    infinity infinity (402)