13 Temmuz 2018 Instagram çalışmıyor sorunu

Instagram'a giriş yapmak istediğimde 500 Internal Server hatası alıyorum. Eğer giriş yapmışsam Akış yenilenemedi hatası veriyor.

Bazende 5XX server error hatası alıyorum. Sorunun çözümü nedir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    13 Temmuz 2018  tarihinde saat 21:00'dan itibaren Instagram sunucularında sorunlar oluşmaya başladı. Binlerce kişi Instagram ile ilgili 5XX server error, akış yenilenemedi, 500 Internal server error gibi hatalar almaya başladılar.

    Bu sorun genel bir sorundur. Instagram sunucularında şuanda bazı sorunlar yaşanıyor. Yaşanan sorun dünya genelindedir. Bu sebepten sadece sorunun düzelmesi için beklemeniz gerekiyor.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Sanırım sorun düzeldi. Bende şuan hiç bir problem yok. Rahatlıkla girebiliyorum.

      toprak34 toprak34 (2026)