13 Yaş nedeniyle Instagram hesabım kilitlendi ne yapabilirim?

    Toplam 1 Cevap

    Instagram yetkililerine itiraz formu atmanız gerekmekte 14 gün geçmeden formu iletmeniz önemli forum linki

    Girmeniz gereken bilgiler aşağıdaki gibidir

    • Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız
    • Instagram kullanıcı adınız
    • Hesabınızda kayıtlı e-posta adresi
    • Doğum tarihiniz

    Bu adımları tamamlamadan hesabınıza giriş yapamayacağınızı lütfen aklınızda bulundurun.

    Videolu anlatım için Instagram 13 Yaş Sorunu Çözümü linkine tıklayabilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)