13 Yaşında İninal kart alabilir miyim?

13 Yaşındayım ama Haziran'da 14'e gireceğim, kimliğimde 2008 yazılı olduğu için 13 gözüküyorum. İninal kart almamda sorun olur mu?

oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İninal kart için yaş önemli değil. Şok veya teknosa mağazalırından teğet edebilirisn İninal kartı. Bana sorarsan tosla al çünkü hem para kesmiyor hemde Akbank'a bağlı.

    Tosla kart nedir? Güvenilir mi?

    İninal kart nedir? Güvenilir mi?

    İninal davet kodu: ss382398

    darkcrak darkcrak (5170)
    3 yıl önce cevaplandı

    • sitesinde 13 yaş üzeri diyor ama oguzhan08 3 yıl önce
    • Öyle diyor fakat yaşa bakmıyor aldığın yer veya ailenden birisi alabilir ve sende kullanabilirsin. @oguzhan08 darkcrak 3 yıl önce
    • hesap açarken tc istiyorya oguzhan08 3 yıl önce
    • @oguzhan08 tc'yi girdiğin zaman hesap doğrulandı oluyor yani limit artıyor. darkcrak 3 yıl önce

    Şu an 13 yaşından büyüksün sorun yok alabilirsin, zaten direkt veriyor şok falan kartı ne yaş soruyorlar, ne kimlik. Eğer yaşına göre küçük görünüyorsan vermeyebilirler kimlik isteyebilirler. Şu an alabilecek durumdasın. Tavsiyem PaPara alman yönünde ininal her yüklemeye para kesiyor, para kesmesi yetmezmiş gibi aylık 2 TL kullanım ücreti kesiyor en yakın sürede ben de geçmeyi düşünüyorum.

    hydra hydra (3812)