130 TL ADSL modem önerisi

Türknet bağlatacağım. Modemleri 350 lira olduğunu söylediler. Ama kendin de ADSL modem alırsan olur dediler. O yüzden de kendim alacağım. Çok fazla pahalı olmayacak şekilde en fazla 120-130 lira civarında modem arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

eray1965 eray1965 (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tenda D301 4Port WiFi-N 300Mbps ADSL2+ Modem+USB Bu modemi alabilirsin. Yorumlara da bakarsan kullananlar oldukça memnun. 150TL altında alabileceğin en iyi ADSL modemlerden.

    murat murat (12492)