144 hz laptop 60 hz monitore bağlanırsa ne olur?

Merhaba, bende 144 hz ips ekrana sahip bir laptop bulunuyor. Dün itibariyle ikinci el 60 hz 22 inch bir monitor buldum ve çift ekran olarak kullanmak için almayı düşünüyorum. Benim sorum 144 hz laptoptan 60hz monitore çıkış aldığımda laptoptaki görüntü 60 hz e düşer mi? Eğer düşmez ise performans kaybı olur mu? Saygılar.

batuhanqok15 batuhanqok15 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Evet 60 Hz'de kullanırsınız, Performans kaybı çözünürlüğe bağlı.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Cevap için teşekkürler, ana laptop ekranında 144 hz göreceğim değil mi ve performans kaybı olmaz umarım? batuhanqok15 3 yıl önce

    60hz kullanırsın. Monitörün ne destekliyorsa o frekansı alırsın.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Cevap için teşekkürler, ana laptop ekranında 144 hz göreceğim değil mi ve performans kaybı olmaz umarım? batuhanqok15 3 yıl önce

    Büyük bir kağıt resmi kendisinden daha küçük bir çerçeveye sığdırmak için resimi kesmelisin değilmi. Bu da onun gibi bir șey kendisine gelen hız ne kadar büyük olursa olsun, kendi kapesitesi kadarını ișleye bilecek. Sonuç, 60hz de çalıșacak.

    genius genius (190)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Cevap için teşekkürler, ana laptop ekranında 144 hz göreceğim değil mi ve performans kaybı olmaz umarım? batuhanqok15 3 yıl önce
    • Performans kaybı yalnız ikinci monitōrde olucak. genius 3 yıl önce