144 hz monitör 60 hz vermesi

144 hz monitör aldım.60 hz veriyodu, bilgisayar kasamda display port girişi olmadığı için 2 gün vga ile kullandım(60 hz). Sonra displayport vga dönüştürü aldım sorunsuz bir şekilde taktım ama bilgisayarı açınca ekran gelmiyor. Nedenini bilen varmı? Şimdi tekrar vga kullanıyorum

demirf90 demirf90 (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Farklı kablolar ile tekrar dene. Doğrudan takınca sıkıntı yok, dönüştürücüyle takınca sıkıntı var.

    hydra hydra (3800)
    10 ay önce cevaplandı

      görüntü ayarlırına gir > en aşşağıda gelişmiş görüntü ayarlına gir > en altta yenileme hızını 144 yap

      uzmaniiiiiiiiiim uzmaniiiiiiiiiim (1)
      10 ay önce cevaplandı