1500-2000 TL arasında Dizüstü bilgisayar almak istiyorum, Dizüstü bilgisayar tavsiyesi?

Günlük kullanıcağım bir diz üstü bilgisayar almak istiyorum. 1500-2000 arasında bütçem var. Marka olarak asus düşünüyorum ama bilgisayardan çok anlamadığım için ram kapasitesi ne kadar olmalı işletim sistemi nasıl olmalı bilmiyorum bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

eceeparlakk eceeparlakk (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    2. seçenek 1 ay önce felan 650 tl gibi bir fiyattan satılıyordu. Biraz beklerseniz yine düşer sanırım.

    hasanalpcan hasanalpcan (33)
    8 yıl önce cevaplandı

      DELL Inspiron 3542 B21F81C tavsiye ederim. fiyatı ve özellikleri istediklerini karşılar.

      Dell markası laptopta kendini kanıtlamıştır.

      ayrıca yerinde destek hizmeti sadece Dell'de vardır.

      http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/topics/landing_pages/tr/nbd_service?c=tr&

      Herşey para değildir. Selamlar

      serbulentarici serbulentarici (1)