1500 TL altına alınabilecek en iyi akıllı telefon hangisi?

Bu ayın sonuna kadar bir telefon almam gerekiyor. Bütçem 1500TL. Bu paraya alınacak en iyi akıllı telefon hangisi? Önerileriniz neler? Bana yardımcı olur musunuz?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bütçe arttırıp Redmi Note 8 Alabilirsiniz F/P ürünüdür, 128 GB'lığını kullanıyorum.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Sana önerebileceğim bir kaç telefon var. Telefonları alırken Türkiye garantili olmasına dikkat et.

      Xiaomi Redmi Not 8

      Oppo A5 2020

      Huawei p smart 2019

      darkcrak darkcrak (5168)