1500 TL bütçe ile alınabilecek en iyi akıllı telefon hangisi?

En fazla 1500TL ile alınabilecek en iyi akıllı telefon hangisi? Bütçem en fazla 1500TL olacak. Daha altına da olabilir elbette

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1500 TL ile alınabilecek çok güzel telefonlar var. Tabi akıllı telefondan beklentin önemli.

    1. Xiaomi Mi A2 Lite (1350TL)
    2. Lenovo K6 Note (1200TL)
    3. General Mobile GM5 Plus (1270TL)
    4. Samsung Galaxy C5 (1460TL)

    Bunlar alınabilir telefonlar. Alanlar ve kullananlar son derece memnun. Özellik açısından Xiaomi listedeki en iyi telefon diyebilirim.

    hakan hakan (15424)