1500 Türk Lirasıyla Zula Lol gibi oyunları kaldıracak masaüstü bilgisayar toplanabilir mi ? Toplanıyorsa hangi parçaları almalıyım?

Merhaba arkadaşlar.

Başlıktada belirttiğim gibi bilgisayar toplamak istiyorum.Fazla bir bütçem yok ama fazla bütçeli bilgisayarada ihtiyacım yok.En fazla Zula Lol gibi oyunları oynuyorum.Bu oyunları low da mediumda kaldırcak bir bilgisayar toplamak istiyorum.1500 tl bütçe ile bu mümkün müdür ?

Mümkünse hangi parçaları almalıyım ? Önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Not:Toplama için ekran hariç her parça dahildir(Kasa,Harddisk,Ram,Anakart...)

justhief34 justhief34 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sıfır toplamak neredeyse imkansız bu fiyata. Ancak APU toplanabilir, o da tatmin edermi bilemem. İkinci el'e yönelme şansınız var mı ?

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      İkinci el pek tavsiye etmiyorum maalesef.Peki ortalama bütçem ne olmalıdır?

      justhief34 justhief34 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Zula, Lol dışında hangi oyunları oynayacaksn. hydra 4 yıl önce
      • İmkanı yok o paraya bilgisayar toplamana @justhirf34 @hydra nın dediği gibi fakat 6000 tl gibi bir bütçeye laptop ala bilirsin toplama bilgisayar yapdan masa üstü yani 5000 Tl veya 10.000 Tl biriktirmen gerek darkcrak 4 yıl önce
      • İmkan var aslında, APU toplanabilir sadece lol oynanacaksa tatmin edebilir. Arkadaş ikinci ele yönelmiyor ki haklı da ülkemizde dolandırıcı çok maalesef. hydra 4 yıl önce
      • @hydra @darkcrak Anladım.Teşekkür ediyorum sağolun justhief34 4 yıl önce
      • @justhief34 önemli değil @hydra doğru diyoraun tatmin etmez diğer oyunlarda 2. el toplamak da riskli darkcrak 4 yıl önce