1600-2000 TL arası laptop önerileri

Merhaba, 1600-2000 tl civarı sağlam hızlı bir laptop (diz üstü) önerisi yapabilir misiniz? Tesekkurler simdiden

rzgr rzgr (17)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    2500 TL civarında olan Acer a515  serisinin GeForce MX150 ekran kartlı olanını  öneriririm ben kullanıyorum memnunum.

    muvel muvel (332)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hocam bütçeyi alıyor ya:) rzgr 6 yıl önce

    Selam:
    1600 - 2000 TL araları çok düşük bir bütçe, bu bütçeye uygun hızlı bir laptop bulmak neredeyse imkansız, zaten dolar uçtu gidiyor, Hızlı bir laptop bu fiyata bulamazsınız eğer imkanınız varsa 300, 400 TL arttırıp alın derim.

    internette bir tane senin için buldum ve yorumları dikkate alarak buraya yazıyorum.

    HP 15-BW020NT
    Yorumlara baktım GTA V, Crysis 3 gibi oyunları kaldırırmı cevabına orta seviyede performans gösterir demişler. fakat adam CSGO için almayın demiş, 25 FPS Zor alıyor diyor. ama VATAN Bilgisayar GTA V, Crysis 3 Gibi oyunları kaldırır demiş diyor ? Ama günlük kullanım için uygundur demiş. Bunları dikkate Alarak Bakın derim.

    10 olumsuz yorum var

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hocam doların düşmesini beklersem sizce istediğimi alabilir mşyim rzgr 6 yıl önce
    • Malesef dolar yine yükselecek bundan eminim, 3 gün önce 3,91 di şimdi 3.98 olmuş nvidiagtx 6 yıl önce
    • istediğiniz tam olarak nedir nvidiagtx 6 yıl önce
    • siz yine bütçe birazdaha arttırın daha iyisini alın derim nvidiagtx 6 yıl önce
    • Hem hızlı bir laptop için fazla bütçe ödemeniz gerekir buda birşeydir, yani düşük bütçeli laptop alırsanız hızı, sağlamlığı az olur, ama yüksek bütçelilerde bu tam tersidir hızı yüksek sağlamlığı fazla olur. ama önemli olan bütçe değil içindeki sistemler nvidiagtx 6 yıl önce
    • yani donanımlar, parçalardır nvidiagtx 6 yıl önce
    • @rzgr nvidiagtx 6 yıl önce