16MBPS olan internetim 2mbpsye düştü üstelik kota dolmadı

merhaba

beta.speedtest.net sitesinden hızımı test ettim normslde 26mbps olan hızım 2.mbps olsral gözüküyor ne yapmalıyım

{indirme yapıyorum} bu arada :D

resim

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İndirme yaptığın esnada speedtest'te internet hızın doğru olarak gözükmez. Sağlıklı bir sonuç alabilmek için internet üzerinden hiçbir işlem yapılmıyor olmalı ve mümkünse modem ile bilgisayar arasında ethernet kablosu ile bağlantı yapılmalıdır. Bu şekilde daha sağlıklı sonuç alırsın.

    omercik omercik (9418)