+18 Sitelerde nasıl korunuruz? VPN kâfimidir? Bulaşabilecek olası virüs ve korunma yolları nelerdir?

+18 Sitelerde nasıl korunuruz? VPN kâfimidir? Bulaşabilecek olası virüs ve korunma yolları nelerdir? Önereceğiniz bir tarayıcı varmı?

dosyaci299 dosyaci299 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    VPN sana virüsle ilgili bir koruma sağlamaz.

    VPN senin hangi sitelere girdiğinin anlaşılmasını zorlaştırır, veri trafiğini şifreler.

    VPN seni virüslere karşı korumaz. Siteye girdiğinde bir şey indirmezsen, tarayıcını ve işletim sistemini güncel tutarsan herhangi bir virüs tehdidi yaşamazsın. Chrome yeterlidir.

    hakan hakan (15424)