182 neden arar?

Soru biraz tuhaf oldu farkındayım. https://www.hastanerandevu.gov.tr/ adresinden doktor randevusu aldım. Hep internetten randevu alıyorum. Bugün telefonumu evde unuttum 182 nolu telefon beni 3 defa aramış. Bildiğim kadarıyla Alo 182 hastanelerden randevu almak için aranan numara.  182 neden beni aramış olabilir? Başına böyle bir şey gelen var mı?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    182 senin randevunu onaylamak için aramıştır. Geçenlerde benim de başıma geldi. Annem için randevu almıştım. Kendi telefonum sistemde kayıtlıydı. Bir baktım 182 diye bir telefon beni arıyor önce şaşırdım. Açtım telefonu baktım bi robot konuşuyor. Şu tarihte randevunuz var falan filan dedi sonra randevuya geleceksen 1 e gelmiceksen 2ye bas dedi. Ben de 1e bastım.  Sanırım artık böyle telefonla onay istiyorlar. Önceden yoktu ya da en azından benim başıma bi defa geldi.

    acemiadam acemiadam (220)
    5 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim ceyda 5 yıl önce

    Doktor randevunu onaylamanı istiyorlar ya da gelmeyeceksen iptal etmeni istiyorlar. Telefona cevap vermediysen randevun iptal filan da olmaz. Dert etme.

    hakan hakan (15394)