19 Haziran 2017 Youtube videoları açılmıyor video yüklenmiyor sorunu

19 Haziran 2017 Youtube videoları açılmıyor sorunun sebebi nedir?

19 Haziran 2017 Youtube video yüklenmiyor sorunun sebebi nedir?

hakan hakan (15424)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    19 Haziran 2017 tarihinda sabah saatlerinden beri bazı kullanıcılar Youtube videolarını açamadığını ve Youtube video yükleyemediğini rapor etti.

    Türk Telekom üzerinden yaptığımız testlerde video açılmama ve video yüklenmeme sorunu görünmüyor. Android ve IOS cihazlarda da bir sorun görünmüyor.

    Fakat sorun yaşayan kullanıcıların pek çoğu Superonline kullanıcısı.   Sorun Superonline kaynaklı görünüyor. Superonline kullanıcıları, Superonline'ı arayarak konu ile ilgili destek alabilir veya sorunun düzelmesi için bekleyebilir.

    19 Haziran 2017 Youtube videoları açılmıyor video yüklenmiyor sorunu Superonline kullanıcılarının yaşadığı genel bir sorun.

    hakan hakan (15424)