2 adimli doğrulama gmail

2 adimli doğrulama gmail de açtim ama ben bu telefona mesaj gelmesini istemiyorum benim tuslu telefonuma mesaj gelmesini istiyorum napabilirim acaba ama telefonu da silemiyorum 2 adimli dogrulamada  nokia ile de acamiyorum ya bu nasil google google guvenlik

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İkisinde de ayrı hat var, ayrı telefon numarası var. Senin g-mail'in de başka bir telefon numarası bağlıysa o na gider kod.

    2 Adımlı doğrulamaya tıkla, şifreni gir telefonuna onay kodu gelecek yine girdikten sonra Kapat kısmına tıkla bu şekilde kaldırılsın mı diye bir şey diyecek, sende kaldıracaksın. G-Mailine tuşlu telefonda olan telefon numarasını girmen gerekli ttuşlu telefona kod gelmesi için.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Ha şimdi anladım düzeldi adils 3 yıl önce
    • Özür dilerim adils 3 yıl önce