2 Ağustos 2017 Natro Sunucu erişim sorunu

Natro üzerinde bir kaç sunucum var. Şuanda sunuculara erişemiyorum. Farklı firmalardaki sunucularıma erişimde sorun yok. Genel bir sorun mu var yoksa bana mı özel? Natro kullananlarda durum nedir?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sanırım genel bir sorun var. Ben de şuanda natroda bulunan şirket sunucularına erişemiyorum. Mail ve web hizmeti aldığımız bi sunucu var. Cloud sunucu ama şuan erişilebilir değil. Telefon açıp durumu soracağım. Birazden cevabı güncellerim.

    Düzeltme:

    #Natro destek hattından aldığım bilgiye göre şuanda sunuculara erişimde genel bir sorun yaşanıyormuş. Bu sebepten sunuculara erişilemiyor. Sorunu gidermeye çalışıyorlarmış.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

      Şuan sorun düzelmiş görünüyor. Test için tuttuğum sunucularda yaklaşık 2 saattir erişim yoktu. Az önce kontrol ettiğimde bağlanabildim. #RDP erişimi mümkün görünüyor.

      alattin alattin (16999)