2 aydır Instagramda kimseyi takip edemiyorum kimsede beni edemiyor bu sorunn. Ne ya kafayı yicem artık bıktım

taha556677 taha556677 (1)
9 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabın banlanmış olmalı. Yaptıiın bir işlemden dolayı hesabın kara listeye eklenmiş.  Yapabileceğin çok bir şey yok. Telefonda yeni hesap açmayı dene. Sonra da birilerini takip etmeyi dene.  Yeni hesaptan da birilerini akip edemiyorsan cihaz banı yemişsindir. Telefonu sıfırlaman gerekebilir.

    hakan hakan (15424)
    9 ay önce cevaplandı