2 bilgisayar arasında lan kablosu ile bağlantı kurabilirmiyim? Bağlantı kurabilmek için ne yapmam gerek?

Selam hocam. 2 bilgisayar arasinda nasil bir baglanti kura bilirim? Lan kablosu ile kura bilirmiyim? Yani bir bilgisyarda islem yapildiginda diger bilgisayarda islemis gormek istiyorum. Yani Flass bellekle dosya tasimama gerek kalmasin islerim cabuklasin.

proqram proqram (-7)
3 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Evet kurabilirsin.

Bunun için Patch Cross Kablo lazım. Her iki bilgisayarda da Ethernet portuna bu kabloyu takacaksın. Böylelikle iki bilgisayar birbirine bağlanır. Ortak bir ağ yapısı ile de dosya paylaşımı vs yapabilirsin.

murat murat (12492)
3 yıl önce cevaplandı

    -2

    Oyle anlatdin ki sanki her sey hall oldu bunu bizde biliyoruz bize genis kapsamli bilgi verin onu her kes biliyor

    proqram proqram (-7)