2. Ekran kararma sorunu

2. ekranım bilgisayar kullanımı sırasında sürekli kararıp açılıyor her zaman olmuyor ama olduğu zamanda çok sık oluyor neden oluyor çözemedim 1.ekranda sıkıntı yok 0 kararma ama 2.ekran gidip geliyor başta böyle değildi sonradan oldu ve artık daha çok olmaya başladı bu sorunu nasıl çözerim artık düzgün kullanamıyorum. Ekran kararıyor 1 saniye sonra tekrar geliyor bir garip

mfkaslan66 mfkaslan66 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kablolarda sorun olduğunu düşünüyorum başka bir kablo ile denemende fayda var.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • kabloyu yeni aldım ondan olduğunu düşünmüyorum çünkü 2. ekranda işlem yapmaya başladığım zaman kararma sorunu hızlanıyor mfkaslan66 3 yıl önce
    • :/ @mfkaslan66 aygıt yöneticisinde ünlem işareti var mı herhangi bir programda darkcrak 3 yıl önce
    • BIOS'u güncellemeyi dener misin @mfkaslan66 darkcrak 3 yıl önce

    Hangi porta takılı? Port değiştirerek dene.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • monitör vga bende dönüştürücü ile displayport yaptım ekran kartında 3 tane display portu var hepsine taktım aynı sorun oluyor mfkaslan66 3 yıl önce