2. el PS3 oyunları nerede satabilirim?

Merhaba, benim ps3 oyunlarım var, oynadım hepsini bitirdim, bu oyunları nereden satabilirim?

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sahibinden.com gibi ikinci el satan sitelere de koyabilirsin. Buralarda da bol bol oyun bulunuyor.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    Aklına gelebilecek her yerde satabilirsin. Facebook gruplarında olur, Instagram'da olur, yoldan geçen herhangi birini çevirip ona bile satabilirsin. Bunun bir sınırı yok.

    omercik omercik (9418)