2.el Ps3 Slim Alınır mı?

Başlıkta belirttiğim gibi alınır mı? fiyatı en fazla ne kadar olmalı? hala alınır mı? güncel hangi oyunları oynayabilirim? alırken nelere dikkat etmeliyim? almaya değer mi? Onun yerine ps4 alabilirsin diyenler için önceden söyliyeyim 1.000 tl bütçem var.

hsyn01 hsyn01 (52)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2.el Ps3 Slim Alınır mı?

    Alınabilir fakat temiz olmasına dikkat edebilirsin yani sorunsuz çalıştığından tamamen emin olman lazım.

    Fiyatı en fazla ne kadar olmalı?

    Hiç bir fikrim yok fakat internet üzerinden 2. fiyatlarını araştırıp en uygun fiyata alabilirsin. Şunuda söylemek istiyorum, görüp ve test etmeden sakın alma.

    Hala alınır mı?

    Eğer yeni çıkan üst düzey grafiklere sahip oyunları oynayacaksan almanı önermiyorum yani örnek verecek olursam "Fifa 2020" gibi.

    Güncel hangi oyunları oynayabilirim?

    Zaten alacağın oyun sidisinin üzerinde PS3 yazacak yani sidi üzerinde PS3 yazan oyunları oynayabilirsin.

    Almaya değer mi?

    Dediğim gibi en güncel oyunları oynamak istiyorsan tavsiye etmiyorum ve alacaksan PS4 almanı öneriyorum biraz daha para biriktirip.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler kendime uygun bir ps3 aldım. hsyn01 3 yıl önce
    • Rica ederim @hsyn01 darkcrak 3 yıl önce