2. el telefon alındığında ne yapılmalı?

Merhaba aileden birine telefon aldık 2.el ancak telefon Başka bir isime kayıtlı yedekleme uygulamasında farklı isim gözüküyor,nasıl değiştiririm ilk aldığımzda sıfırlamıştık ancak hala o isimle kayıtlı.

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

  • Tam olarak nerede isim gözüküyor anlamadım ekran görüntüsü atarsan iyi olur omercik 5 yıl önce
  • @farurhenho yedekleme yapmıstım orda gözüküyro ozgurlol 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Telefonda aldığın kişinin hesabı falan varsa onları kaldır. Sıfırladıktan sonra telefon açılırken eski Google hesabını girersen eski isim gözükebilir. Yeni bir Google hesabı oluştursan daha güzel olur.

Onun dışında illa yapılmalı diyebileceğim bir şey yok açıkçası. Normal kullanmaya devam edebilir.

omercik omercik (9418)