2.El VDSL Modem Tavsiyesi

Selamlar. Türk telekom adsl 16mbps yalın interneti 'Sadece adsl2 desteği olan Airties 5444 modemi' ile şu an sorunsuz kullanıyorum.

Hattımda vdsl portu boşalmış, altyapım 50mbps kadar destekliyor ve vdsl altyapı hizmetine geçeceğim. İkinci el 100 - 160 TL arası modem bakıyorum ve Airties Air 5650 v3 ün uygun fiyata alışveriş sitelerinde satıldığını gördüm. Tavsiye edermisiniz ? Kronik yahut çekim sıkıntısı kablolu-kablosuz yaşarmıyım ?

Not: İnterneti evde iki kişi kullanacak. Bir cep telefonu ve bir adet laptop bilgisayar kullanımı olacak.

erhan23 erhan23 (10)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zyxel Vmg1312-t20b Adsl/vdsl2 Modem VMG13121 modemini alabilirsin ayrıca 241 TL

    2.modem önerisinde bulunmam zor;

    • Arızalı mı?
    • Kaç sene kullandı?

    Gibi şeyler çok önemli çünkü modemi kullandıkça ömrü kısalıyor yani frekans gücü düşmeye başlıyor yavaş yavaş yıprandıkça. 0 modem almak daha mantıklı uygun fiyata.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • maddi imkanlardan dolayı yönelimim ikinci el yönünde oldu. yine de teşekkür ederim tavsiyeniz için. erhan23 3 yıl önce
    • Rica ederim @erhan23 darkcrak 3 yıl önce
    • teşekkür ederi. ikince el 120 tl ye aities air 5650v3 aldım. çok memnunum, sorunsuz çalışıyor şu an. işimi görüyor şu anlık. param olunca ileride sıfır alırım. erhan23 3 yıl önce
    • Rica ederim @erhan23 :) darkcrak 3 yıl önce