2 monitör alıcağım bilgi verebilirmisiniz

Selamün aleyküm öncelikle ben 2 tane monitör almayı düşünüyorum canlı yayın yapıcam bi tarafdan yayını kontrol edip bi tarafdan oyunu oynayacağım çift klavye mouse mu gerek tek klavye mouse mu gerek ?

seymenbaran seymenbaran (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir bilgisayarda aynı anda farklı işler için iki farklı klavye, iki farklı mouse kullanılamaz. Tek mouse/klavye yeter, yan monitöre geçmek için çeşitli yöntemler var. Yalnız çift monitör kullanmak performansı düşürebilir, sistemin nedir?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Intel Core i3 9100F 3.6 GHz 6MB 1151P x1 seymenbaran 3 yıl önce
    • Biostar H310MHP 2666MHz DDR4 1151P mATX x1 seymenbaran 3 yıl önce
    • Crucial Ballistix 8GB 3200MHz DDR4 CL16 x2 seymenbaran 3 yıl önce
    • Asus Phoenix GTX1650 SUPER OC 4GB 128Bit GDDR6 x1 seymenbaran 3 yıl önce
    • Netac N535S 240 GB 560/520 MBs 2.5" SATA x1 seymenbaran 3 yıl önce
    • Seagate Barracuda 1 TB 7200RPM 3.5" x1 seymenbaran 3 yıl önce
    • GameGaraj 450W 80+ Bronz x1 seymenbaran 3 yıl önce
    • DarkFlash Darkvoid RGB 125mm CPU Soğutucu x1 seymenbaran 3 yıl önce
    • yeterlimi seymenbaran 3 yıl önce
    • Yeterli performans ta düşüş yaşayabilirsin. 2. Monitörü aldıktan sonra internette araştır binlerce video var kullanım için. @seymenbaran hydra 3 yıl önce