2 sene önce kapattığım Twitter hesabını nasıl geri alabilirim?

2 sene oluyor, Twitter hesabımı kapattım. Fakat şimdi fark ettim, kullanıcı adım ile bazı şeyler duruyor. Arama kısmına kullanıcı adımı yazınca mentionlar çıkıyor... Yeni hesap açıyorum, o eski kullanıcı adını kabul ediyor fakat hala arama kısmına kullanıcı adımı yazınca mentionlar çıkıyor. Ben bu mentionlardan rahatsız oluyorum, hepsinin silinmesini istiyorum. Ne yapabilirim? Ya o kapanan hesabı geri alıp, kullanıcı adını rastgele bir şey yapacağım, ya da tüm o mentionları(200-300 tane) sildirmeliyim... Bu 200-300 tane mention farklı farklı kişilere ait. Ben zamanında tweet atmışım, bu kişilerde bana cevap yazmış, hesap silinince tweetlerim gitmiş, fakat o kişilerin hesabı kapanmadığı için bana yazdıkları cevaplar hala duruyor...

dudugok dudugok (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Twitter.com üzerinde twitter.com/login adresini ziyaret edin ya da iOS veya Android için Twitter uygulamanızı açın.
    2. Hesap kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi ve şifrenizi girin.
    3. Giriş yap butonuna tıkladığınızda hesabınız tekrar etkinleştirilir.
    4. Tekrar etkinleştirme başarılı olduysa anasayfanızı görürsünüz. Tweet, takipçi, beğeni vb. öğelerin tamamen geri yüklenmesi birkaç dakika sürebilir.
    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Böyle bir kullanıcı yok diyor... dudugok 4 yıl önce
    • kullanıcı adını yanlış olabilir. huseyinkkamer 4 yıl önce