2 si 1 arada laptoplar nasıl

2 si 1 notebook nasıl dır windows 7 yüklenir mi

nuri92 nuri92 (32)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Genellikle Windows Yüklüdür .

    Ancak FreeDos İşletim Sistemi Olanlara Yüklenenilir.

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

    • windows 7 yyüklesem 7 de tablet modu varmı nuri92 6 yıl önce
    • @ben yok diye biliyorum genellikle windows 8 ve windows 10 bu sırada ben malgibiolan @nuri92 0138adana 6 yıl önce
    • "Genellikle Windows yüklüdür" ne demek.?! Eğer konu hakkında bir bilgi sahibi değilsen ve konuyla alakalı herhangi bir görüşünde yoksa mesaj yazmamali, tavsiyelerde bulunmamalı ve görüş belirtmemelisin. Mesaj yazmış olmak için mesaj yazılmaz @malgibiolan Bu sorumsuzluk olur ve konu sahibini yanıltarak ciddi problemlere sebep olabilir. temmuz 6 yıl önce

    Orjinal işletim sisteminden ne istiyorsun? Windows 7 dahamı iyi sanki?

    Windows 7 artık eski ve demode bir işletim sistemidir. Microsoft yakın bir gelecekte (14/01/2020 Tarihinde) Windows 7 desteğini tamamen kaldıracaktır:

    "Windows 7, 13 Ocak 2015’den itibaren geliştirilmeyecek. Yeni bir özellik ya da servis paketi çıkmayacak. Yine de teknik destek, güvenlik güncellemeleri 2020 yılına kadar devam edeceği için panik yapmanıza gerek yok. Çünkü Microsoft yaşam döngüleri sayfasında 'genişletilmiş desteğin sona ermesi tarihi' 14 Ocak 2020 olarak görülüyor" (Basından)

    Bunlar bir yana sorduğun sorunun cevabı "hayır" olabilir (tam bilemiyorum). Yetkili teknik servise telefon ederek onlara sorabilirsin. Yoksa başına iş açılabilir.

    Edit: Henüz PC satın alınmadı ve araştırıyorsun sanırım. Eğer öyleyse ve Windosws 7 yüklemeyi düşünerek satın almaya karar vermeden üsttede ifade ettiğim şekilde önce mutlaka PC'nin yetkili teknik servisi ile temas kurmalı ve bunun mümkün olup olmadığını kendilerine sormalısın. Bence ve belki Windows 7 yüklenebilir ama o halde ikisi bir arada kullanılabilirnirmi o meçhul vede zayıf ihtimal. Eğer Windows 7 ile ikisi bir arada kullanamayacaksan ikisi bir arada makineye ne ihtiyaç var, daha uygun fiyatlı standart bir PC alınabilir ve arzu ettiğin işletim sistemi ona yüklenerek kullanılabilir, öyle değlimi.

    Bu arada Windows 7 işletim sistemini hiç tavsiye etmediğimi tekrar hatırlatırım. Bundan sonra "güvenilir" ve "stabil" kullanabilinecek windows işletim sistemleri sadece Windows 8.1 ve Windows 10 olabilmektedir (Gelişmiş özellikleri ve kullanabilirliliği bakımlarındanda bunlar tercih edilmelidir.).

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • lite li windowslar nasıldır bir sıkıntı çıkarır mı bir windows 4 gb ise lite 1 gb windo nuri92 6 yıl önce
    • Lite sürüm işletim sistemleri modifiye işletim sistemleridir ve illegaldirler. Bu sitede illegal muhtevalı paylaşımlara ve konulara müsade yok. Ama kısaca cevaplayayım, kırpılmış bir çok özelliği kaldırılmış sistemlerdir, boyutları bu şekilde azaltılmıştır; hem lisanssız modifiye oldukları için hemde kırpılarak küçüldükleri için güvensizdirler. Bir sisteme yüklenmeleri halinde verim almak, memnun kalmak artık bir şanstır, olabilir yada olmaz. Ama çoğunlukla verim alınamaz, çok memnun kalınmaz, problemlere falan yol açtığı sıkça görülür @nuri92 temmuz 6 yıl önce
    • Bir daha bu tür sorular sorma buralarda, tamammı? :) @nuri99 temmuz 6 yıl önce
    • bu site nin amacı nedir o zaman bilmeediğiini sorma deil bir işe yaramıyorsa kapatının gitsin o zzaman nuri92 6 yıl önce
    • @nuri92 sitenin amacı ve nasıl kullanılması gerektiğini "hakkında" bölümünden öğrenebilirsin. Burada sana uymayan kurallar varsa zaten uzmanim.net sana göre değil demektir. alattin 6 yıl önce