2 yıl önce bulaşan fidge virüsü hakkında gelişme varmı

Kolay gelsin 2 yıl önce .reco fidye virüsü bulaştı çok önemli dosyalarım videolarım resimlerim olduğu için hiçbirşeyi silmedim ve beklemedeyim online key ile şifrelenmişti benim dosyalarım bununla ilgili herhangi.bir gelişme varmı teşekkürler iyi çalışmalar

ozcan05 ozcan05 (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Dosyalar offline key ile şifrelendiyse Emsisoft şifre çözme aracı'nı kullanarak .reco şeklinde şifrelenmiş dosyaları büyük oranda kurtarabilirsiniz. Ancak online key için hâlâ bilinen bir çözüm yok

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Maalesef online key ile şifrelendi @xbedirhanx yapabileceğim hiçbirşey yokmu peki

      ozcan05 ozcan05 (3)
      1 yıl önce cevaplandı

      • Emsisoft şifre çözme aracı ile bir deneyin isterseniz. xbedirhanx 1 yıl önce