2 Yıl onceki Biosu

2 Yılki Onceki Biosu Direk Şimdiki Güne Göremi Guncelliyoruz yok sa Günleri Tek tek mi Günceliyoruz acaba acıklayıcı Anlatımınız bekliyorum ve rica ediyorum ::)

ertugrul ertugrul (-1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BIOS güncellemesi, anakartınız ile sisteminizdeki diğer parçaların uyumsuzluğu durumunda veya anakartınızdaki çeşitli hataları gidermek için gereklidir. BIOS güncellemesi için anakartınızın markasının internet adresi üzerinden anakartınızın en güncel BIOS versiyonunu indirmeniz yeterli olacaktır.

    BIOS güncelleme hakkında daha detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz. Fakat bu adreste bahsedilen anakart ASUS olduğu için ve anakartınız hakkında spesifik bilgiye sahip olmadığım için BIOS güncellemesini nasıl yapacağınız konusunda kesin bir şey söyleyemiyorum. Anakart markasını ve modelini belirttiğiniz takdirde size bu konuda da yardımcı olabiliriz.

    utkubayat utkubayat (885)