2 yıldır Facebook hesabıma giriş yapamıyorum

Sürekli kimlik istiyor bilgileri veriyorum ama sonuç değişmiyor bana yardım edin. teşekkür ederim anlayaşınız için. Hesabıma giriş yapılmıyor 2 yıldır uğraşıyorum böyle bir bilgilendirme geliyor: Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

çözüm için ne yapabilirim?

pekel pekel (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Beklemekten başka çaren yok. Sorduğun soruya bakıyorum hep aynısı.  Belgelerini inceleyecek ondan sonra karar verecek.  Bu süreci hızlandıracak bir şey yok. Bekleyeceksin. Ya da yeni Facebook hesabı açacaksın.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • yeni Facebook istemiyorum benim facebook ta çok foto var çok arkadaşım orda pekel 4 yıl önce
    • @pekel iyi de yapılacak bir şey yok. Olsa zaten paylaşırız. Facebook kapalı kutu. milyonlarca insanla uğraşıyorlar. Doğal olarak bir form doldurduğunda incelemesi uzun sürüyor. murat 4 yıl önce

    Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapacağız.

    pekel pekel (1)