20 Haziran 2017 Skype çalışmıyor sorunu

20 Haziran 2017 Skype bağlantı kuramıyor sorunun sebebi nedir?

Görüşmeler güncelleniyor nedir? Neden Skype Görüşmeler güncelleniyor ekranında takılıyor?

hakan hakan (15424)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer Skype sizde çalışmıyorsa, sorun sizde değil. Skype dünya genelinde şuanda sorun yaşıyor.

    Dün gece saatlerinden bu yana Skype dünya genelinde ara ara kullanılamaz duruma geçiyor. Kişi listesinin altında Görüşmeler güncelleniyor yazısı çıkıyor ve öyle kalıyor.

    Sorun dünya genelinde yaşanıyor. Sorunun kaynağının Skype sunucuları  ve hata düzeltilmeye çalışılıyor. Windows  bilgisayarlar  ve mobil cihazlarda bu sorun pek çok kullanıcıyı etkilemiş durumda.

    hakan hakan (15424)