20 Ocak 2017 Türk Telekom internet kesintisi sorunu

Türk Telekom mobil ve ADSL hizmeti kullanıyorum ve internete giremiyorum. Sorun ne olabilir?

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    20 Ocak 2017 Türk Telekom internete giremiyorum sorunu

    Türk Telekom ADSL, Fiber internet, Mobil internet kullanan kullanıcıların bazıları yaklaşık 3 saatir internet hizmeti alamıyorlar.

    Sorun Türkiye genelinde ve bazı bölgelerde karşımıza çıkıyor.  Türk Telekom'dan yapılan açıklamada Türkiye genelinde bazı noktalar internete erişim ile ilgili sorun olduğu ve çalışmanın devam ettiği yönünde.

    Sorunun ne zaman düzeleceği ise şuan için belirsiz. Bazı illerde sorun düzelmiş durumda.

    hakan hakan (15424)