200-250 TL BANDINDA KULAKLIK ÖNERİNİZ

Herkese merhaba arkadaşlar. Dolar kurunun 6'ya vurduğu bu dönemde kulaklık arayışlarına giren biri olarak 200-250 TL arasına yakın bu kulaklıklar arasında kaldım. Düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum

Kingston HyperX Cloud Stinger Core
Kingston HyperX Cloud Stinger Core Oyuncu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı

MSI Gaming SPB
MSI Gaming SPB Headset Kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Plantronics Rig 400Hs
Plantronics Rig 400Hs Ps4/Pc Oyuncu Kulaklığı: Amazon.com.tr

Hp H300
Hp H300 Oyuncu Kulaklık Kablolu Volume Control Fiyatı

tarikzosu tarikzosu (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Stereo ses kasma konusunda nekadar tatmin edici acaba ? tarikzosu 4 yıl önce
    • @tarikzosu ses kasma konusunda iyi ; normal kulaklıkla karşılaştırsan aradaki farkı çok daha iyi anlarsın. ybaskin34 4 yıl önce
    • attığın linke bakınca biraz heycanlanmadım değil hatta direk çözüldü diycekt fakat linkte ki fiyat M.Ö 2000 lere ait şuan güncel fiyatı ortalama 350 tl civarında tarikzosu 4 yıl önce
    • @tarikzosu valla dolardan dolayı yüksek yoksa senin bütçene uygundu..😊 bi bakayım düşük fiyata var mı bi yerlerde. ybaskin34 4 yıl önce
    • @tarikzosu valla her yerde pahalı görünüyor.. ben aldığımda 200₺ 'di ( 2 yıl önce falan ) ybaskin34 4 yıl önce
    • bu durumda yukardakilere geri dönüyoruz tarikzosu 4 yıl önce
    • @tarikzosu 😊 acelesi var mı kulaklığın ? bide bütçe en fazla ne kadar olur yani 300₺ falan kurtarır mı ? ybaskin34 4 yıl önce
    • ya elimden geldiğince minimum tutmaya çalışıyorum ama çok cazip bişe olursa 300 oda gerçekten iyiyim demeli :D tarikzosu 4 yıl önce
    • @tarikzosu hımm.. logitech ürünler güzel aslında.. Razer markada güzel ama fiyatlar pahalı gelebilir. Bakayım " Razer " uygun varsa eklerim. ybaskin34 4 yıl önce
    • 2 haftadıraraştırıyorum maalesef o fiyata razer zor tarikzosu 4 yıl önce
    • @tarikzosu hım. eğer uygun bulduğun ürün olursa " akakçe ya da cimri.com'dan " fiyat karşılaştırması yap. ybaskin34 4 yıl önce
    • @tarikzosu hyperx kulaklıklarına baktın mı ? ybaskin34 4 yıl önce
    • @tarikzosu logitech g231 var mediamarkt'ta 350₺. ybaskin34 4 yıl önce
    • Yukarıda HyperX modeli mevcut 350 ye kadar çıkmam msi ya yakınım şunada tarikzosu 4 yıl önce
    • @tarikzosu hyperx eklediğim linkte 258₺. Özele gel oradan konuşalım burası baya karışık oldu.😊😊😄 ybaskin34 4 yıl önce