200 TL'ye alınabilecek en iyi kulak içi kulaklık?

200 TL bütcem var ve bu fiyata alınabilecek kaliteli ve iyi ses verecek bir kulak içi kulaklık var mı varsa hangisi.

darkcrak darkcrak (5170)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir kulaklık düşünün ve 1-2 hafta kullandıkdan sonra bu kulaklığın bir kulağından ses gelmediğini düşünün " Evet can sıkıcı"

    Sizlere önere bileceğim 2 adet kulak içi kulaklık var ve bu kulaklıkların performansları çok iyi yani sesleri fiyatına göre çok iyi zaten bunu aramıyor muyuz :)

    darkcrak darkcrak (5170)