2000-2500 TL arası bütçe ile telefon önerisi

2000 ve 2500 tl bütçem var ve hangi telefonu alacağımı bilmiyorum pili baya dayansın yeter bana

kurtaj kurtaj (12)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Samsung almanı hiç önermiyorum çünkü Samsung'un servisi çok kötü batarya bozuluyor kullanıcı hatası diye geri yolluyorlar

    Apple'desen apple markası hem pahalı hemde sürekli güncelleme geliyor ve telefonu çok yoruyor

    Sana önerim Huawei Mate 20 Lite bu telefon sana 2-3 sene dayanır kullanımına göre hemde huawei markasının servisi ve telefonları iyi.

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Apple düşünüyordum ama Huawei çok övdükleri için onu almayı düşünüyorum teşekkürler eline sağlık @darkcrak kurtaj 5 yıl önce
    • @kurtaj Sana yardım edebildiysem ne mutlu bana güle güle kullanmak dileğiyle? darkcrak 5 yıl önce

    2200-2400TL aralığında Huawei Mate 20 Lite 64 GB alabilirsin. Çok güzel bir telefon. 2200TL civarında ithalatçı garantili, 2400TL civarında Huawei Türkiye garantili olarak bulabiliyorsun.

    Huawei Mate 20 Lite 64 GB CepTelefonu (Black - Siyah)  2.329TL

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler Huawei telefonu alacağım Allah razı olsun sizden elinize sağlık kurtaj 5 yıl önce
    • Tereddüt etmeden alabilirsin çok iyi bir telefon @kurtaj murat 5 yıl önce
    • Eline sağlık @murat kurtaj 5 yıl önce