2000-2600 TL arası PUBG oynayabilmek için laptop önerisi

Selamlar
PUBG MOBİLE oyununu , orta ayarlarda (Dengeli yada HD) kasmadan oynatabilecek, işimi
görecek ve bütçe olarak 2000-2600 tl arasında dizüstü notebook tavsiyesine ihtiyacım var, hangi
ürünü önerirsiniz ? Detaylı bir bilgi ve sadece yazdığım, istediğim fiyat aralığında yorum yapılırsa
sevinirim, şimdiden teşekkürler.

erhan23 erhan23 (10)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba,

    Pubg Mobil'i emilatör ile kendi bilgisayarımda uzun bir süre oynadım. Son birkaç aydır gelen güncellemeler ile çok kasmaya başladı. Bu oyunu oynadığım bilgisayarımın özellikleri sizin verdiğiniz bütçedeki bilgisayarlardan biraz daha yüksek. Buna rağmen kasmalar yaşıyorum düşük grafiklerde bile. Demek istediğim bu bütçe aralığında alacağınız bilgisayar ile pubg mobile oyununu istediğiniz bir şekilde oynayacağınız düşünmüyorum.

    bcaggul bcaggul (117)
    5 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler de almayı düşünüyorum, kullaım senaryosu kişiden kişiye farklılık gösterir, sağolun yinede

      erhan23 erhan23 (10)
      5 yıl önce cevaplandı

        PUBG minimum sistem gereksinimleri

        • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10.
        • işlemci Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300.
        • Bellek: 8 GB RAM.
        • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB.
        • DirectX: Version 11.
        • Network: Broadband Internet connection.
        • Disk : 30 GB boş alan

        Bu özelliklere göre laptop baktığında 2600 TL üst bütçe ile bir ürün bulmak neredeyse imkansız. Ben en azından bulamadım.

        murat murat (12492)