2000 TL'ye alınabilecek ikinci el ve sıfır telefon önerileri

Bütçe 2000 TL. Bu bütçeyle 'Sıfır' alınabilecek telefon ve 'İkinci El' alınabilecek telefonlar nelerdir?

Sizde sıfır mı, ikinci el mi alınmalıdır?

kavafe kavafe (6)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Sağ ol, sen olsan hangisini seçerdin? Birde ikinci el olarak neler önerirsin? kavafe 5 yıl önce
    • @kavafe 2. el önermiyorum çünkü aldığında kaliteli çıkar 4 gün sonra telefon bozulur kaçak da çıka bilir benim yazdığım telefonları internetten satın alma git mediamarkt veya Teknosa'dan satın al internetten alırsan kargoda kırılır sonra al başına dert darkcrak 5 yıl önce
    • XİAOMİ yi al bence @kavafe ama HUAWEİ P20 LİTE 64 GB CEP TELEFONU da iyi darkcrak 5 yıl önce
    • Hangisini beğendin @kavafe darkcrak 5 yıl önce
    • Kardeş bu soruyu arkadaşım için sormuştum. Senin önerdiklerini ona yolladım, beğendi. Fakat aklın iPhone kalmış.. kavafe 5 yıl önce