2000 TL'ye kadar öğrenci için bilgisayar önerisi

Arkadaşlar ben öğrenciyim  gündelik kullanım için max 2000 liralık bir bilgisayar almak istiyorum ama hangi marka iyidir vs çok bilmiyorum yardımcı olur musunuz lütfen şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim

alsahim alsahim (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ACER Aspire

    Yukarıdaki Laptop 256 GB SSD, 4 GB Ram, Ryzen 3 2200U işlemci var günlük kullanım için yeterli.

    Acer Aspire A315 41G R5J4

    Yukarıdaki Laptop 1 TB HDD, 4 GB RAM, Ryzen 3 2200U işlemci v ar günlük kullanım için yeterli.

    Depolama önemli değil diyorsan SSD olan versiyonunu al sistem daha hızlı olur açılışta kapanışta Gözle görülecek derecede Fark olur SSD'siz laptop'a laptop bile demiyorum ben o derece önemli.

    Yalnız Yukarıdaki sistemlerde işletim sistemi yok kendin kurmalısın, birinde linux var yazıyor işletim sistemi yok yazıyor.

    Bu bütçeyle marka iyi/kötü'lüğü yapamam.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Toplama bilgisayar kullanmak daha iyi çünkü fiyatı çok daha düşük oluyor. fanı sessiz oluyor, İstediğin modifikasyonu yapabiliyorsun, Anakartı desteklerse istediğin bios'u kurabiliyorsun. Böylece bios türkçeleştirme vs. yapabilirsin. almadan önce bilgili birine danış kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Hayır anlamadığım niye bunu dedin ? Arkadaş öğrenci, Notebook almak istiyor PC Toplamak değil bizde biliyoruz pc toplamanın daha yararlı olacağını. Bana 2000 TL'ye Ekran kartlı bir pc öner bakim. @kaydoluyorum infinity 4 yıl önce
    • Sadece fikrimi söyledim daha iyi sonuçlar alsın diye. Sonuçta burası bir forum fikrimi belirtme özgürlüğüm var. Durduk yere öfkelendiğine göre doğru cevabı verdim. Sen hastasın belli ki. Tek önerim tedavi edilmendir. Şimdiden acil şifalar dilerim hocam. İyi günler. kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Boş yapmaya birebirsin sana fikrini soran olmadı arkadaş öğrenci laptop istiyor sen geliyorsun Toplama pc , toplama pc benimle konuşmanı istemiyorum uzatma konu kapandı!!!! @kaydoluyorum infinity 4 yıl önce
    • Benimki sadece bir öneriydi zorlamadım ama sen cevabımın daha mantıklı olduğunun farkındasın o yüzden böylesin. Haklısın laftan sözden anlamayan birine ne diye konuşuyosam? Kapansa iyi olur. kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Sen hala anlamadınmı ? Toplama PC'nin bizde yararlı olacağını biliyoruz AMA Bana söyle 2000 TL'ye ekran kartı 0 PC varmı arkadaş öğrenci diyorum notebook istiyor gelmişsin daha konuyu okumadan atlıyorsun lafa @kaydoluyorum infinity 4 yıl önce
    • Hem kapansın diyorsun hem de laga luga ediyorsun. Senle konuşmanın bir faydası yok asıl. kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Görme engelli arkadaşım kapandı diyorum daha laf yapıyorsun cahile laf anlatamam burda ben @kaydoluyorum infinity 4 yıl önce
    • Kenidini benimle karıştırma. Madem ki laf anlatamıyon boş yere konuşup durma. Tıraşı kes. Haksızsın daha da üste çıkmaya çabalıyorsun. Sen çok iyi gören biri olarak konuyu kapa. kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Hala laf mı yapıyorsun sen Labali konuşma bana Konu kapandı diyorum laf yapıyorsun SUS diyorum BOŞ Yapıyorsun KONUŞMA diyorum KONUŞUYORSUN SUS ARTIK SUS!!!@kaydoluyorum infinity 4 yıl önce
    • Psikoloğa gittin mi? Sorunun sıkıntın neymiş biran önce muayene olsanız iyi olur. Acınası bir haliniz var. kaydoluyorum 4 yıl önce
    • kapatıyorum AMA tekrar başlatıyorsun. Miyav kedicik. Hastaneye git. Muayene olursan haklı olduğumu kabullenirsin. Kapatıyorum daha da cevaplama. kaydoluyorum 4 yıl önce
    • yazık size cahil insan kapatıyorum diyen benim kapattım diyorum daha mesaj yazıyosun allah ne belanı veriyorsa versin! @kaydoluyorum infinity 4 yıl önce
    • Asıl sana yazık sana hala benimle karıştırıyorsun kendini. Anlyorum psikolojin bozuk olduğundan böyle konuşuyorsun. Böyle kendini avutman iyi değil. Tedavi olmayarak kendine ediyorsun. Hadi kapattım yine ama senin tekrar başlatacağından eminim çünkü psikolojin bozuk bunu kabullenip düzelmen senin iyiliğine olacaktır. kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Aynen aynen çoluk çocuk avutamam burda ben boş yapma yazık sana @kaydoluyorum infinity 4 yıl önce
    • Beni değil kendini avutuyordun . Sürekli benimle karıştırıyorsun kendini. Psikolojik sorunum olmadığından kıskandın sanırım ya da hastalığın aşırı boyutlara ulaşmış. Bakırköye gitmen gerek. Sen çocuksun galiba? Değilsende çocuk gibi davranışlanda bulunma inadını kır git bakırköye ne yapman gerektiğini benim söylemem yanlış çocuk değilsin ki sen. Hadi güle güle Acilen şifalar diliyorum durumun çok kötü. Senin için içtenlikle iyi dileklerde bulunacağım Ne yapman gerektiğini biliyorsun. Hayırlı günler/tedaviler diliyorum. İyileştiğinde benden özür dilemene hiç gerek yok anlayabiliyorum seni :)) kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Allah belanı versin yeter bildirime bakıyorum senin gibi allahın belası bir etiketle karşılaşıyorum bi sus ya Bİ SUS @kaydoluyorum infinity 4 yıl önce
    • ben kapatıyorum sen tekrar başlatıyorsun ne yapayım? Hastasın işte laftan anlayamıyorsun. Hep ben mi susacağım biraz susmasını bil çocuk bile bilir bunu. Alttan aldık nazladık felan hemen astarını istiyorsun. Ne terbiyesizmişsin sen. Böyle bela bişey olduğunu bilseydim hiç öneride bulunmazdım ama kabahat bendeki seni insan yerine koymuşum. kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Bende senin etiketini görünce havalara uçuyordum kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Susmak nedir bilir misin? Biliyorsan sus............ kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Allah belanı versin senin ne belanı veriyorsa versin senin gibi kendini bilmez şeref yoksunu birisiyle muhattap oluyorum SYS BE Bİ SUS infinity 4 yıl önce
    • Hep beni kendinle karıştırıyordun yine karıştırdın muhtemelen demek şereftende yoksunsun tedavi olda şerefleş yoksa böyle kalacaksın. Çok dik başlısın bu son tavsiyem. Zaten şeref yoksunu birisiyle muhaatap olamam. Ben sadece acınacak haldeydin muayene olman için yazıyordum muhaatap olmak gibi bir amacım zaten yok ama böyle demenin sebebinin kendini benimle karıştırmak olduğunun farkındasın ama bana ne ki diyor ve susuyorum sen yazmaz isen ben de yazmayacağım kaydoluyorum 4 yıl önce
    • allah belanı versin ne belanı veriyorsa versin şeref yoksunu cahil @kaydoluyorum sen susana kadar ben susmayacağım boş insansın allah seni bo şyapman içinmi yarattı şeref yoksunu ! infinity 4 yıl önce
    • Yazık. Hala tedavi olmuyorsun. Ne halin varsa gör. Demek cahilsinde. Bu kadar da kötü olduğunu bilmiyordum. İletişim bilgilerini yaz buraya ambulans göndereyim de yatırsınlar. Kafayı yemişsin iyice. Şeref yoksunuymuş vs. bunları söylerken kendinle karıştırdığını biliyorsun. Demek boş konuşmak laga luga etmek için yaratılmışsın. Olabilir herkes düzgün yaratılacak değil ya. kaydoluyorum 4 yıl önce
    • Konuyu ne hale getirmişsiniz kullanici622551 4 yıl önce

    Ryzen 3 dediğiniz şey ne aceba sadece bilgi için soruyorum da

    alsahim alsahim (3)
    4 yıl önce cevaplandı

    • AMD'nin çıkardığı ryzen serisi işlemciler @alsahim infinity 4 yıl önce
    • Teşekkür ederim sağolun alsahim 4 yıl önce
    • Çözüme kavuştuysa Cevabımı onaylarmısın ? @alsahim infinity 4 yıl önce