2007 Excel Dosyasındaki Oyunlarımı Windows 10 2019 Excel' de Nasıl Açabilirim?

Merhaba,

2007 Excel kayıtlı olarak görünüyor kayıtlı oyunlar. Ben Windows 10 da 2019 Excel' de aktif edemiyorum. Biraz araştırdım ama bu konuyla ilgili hiçbir yardım forumu göremedim, bilgi de bulamadım. Belki siz yardımcı olursunuz diye sormak istedim. Yalnız ekran görüntüsü atamıyorum. Çünkü resim ekleme yada dosya ekleme seçenekleriniz yok. Uyumluluk modülüne rastladım bakayım dedim. Ama orada da 2003 ve öncesi için diyor. Yani 2007 olarak yok. Yani uyumluluk olsa ben bütün excel dosyalarımda değil, sadece bu oyunların olduğu dosyalarımda olmasını istiyorum. Mesela resim geç açılıyordu regedit dosyasıyla çözdüm, çok keyifliydi çözerken de mutlu oldum, şimdi hemen açılıyor. Bu konudaki bilgilerinizi benimle paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Teşekkürler

misafirrr misafirrr (1)
4 yıl önce sordu

  • Bu konuda yardımcı olacak birileri yok mu? misafirrr 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Excel genel olarak oyun için tasarlanmadığı için eski sürümde yapılmış oyunlar yeni sürüm Excel'de açılamayabilir. Bu konunun Microsoft'un öncelikleri arasında olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen 2007 sürümünde olan bazı özellikler 2019 sürümünde kaldırılmıştır ve bu sebepten açılamıyordur.  Resimleri https://postimages.org/tr/ gibi bir siteye upload edin buraya link verin.

hakan hakan (15424)
4 yıl önce cevaplandı

  • Peki açılacak mı resimlerpaylaşmamın bir faydası olacak mı? Resim ekleme durumu bence olması gerekir. Link ise sadece diğer ayrıntı olmalı. Bu konuda gerçekten ciddi anlamda (eminim birçok insan da yaşıyordur bu durumu) sıkıntı çekiyorum. Lütfen site hakkında bir güncelleme getirin. Bir düzeltme sağlayın. misafirrr 4 yıl önce
  • Bir tane örneğini paylaşsam yeterli olur sanırım. Çünkü diğerleri de aynı, o yüzden diğerlerine gerek duyulmayacaktır. misafirrr 4 yıl önce
  • https://postimg.cc/Wq4SRPb5/f2388632 sonra bu resimleri silebiliyor muyuz, siz resimi gördükten sonra silebilirsiniz demeniz yeterli. misafirrr 4 yıl önce
  • Bu sorunla ilgili yardımcı olacak birileri var mı? Kimse bir şey yazmamış. misafirrr 4 yıl önce