2010 da aldığım toshiba bir laptopum var, ama amd radeon hd 7600 ekran kartı var. Driver güncellemelerinde 7610 var 7590 var, 7600 yok. Otomatik ind

2010 da aldığım toshiba bir laptopum var, ama amd radeon hd 7600 ekran kartı var. Driver güncellemelerinde 7610 var 7590 var, 7600 yok. Driver güncellememi nasıl yapabilirim? (Otomatik güncellemeyi denediğimde hata verdi)

shaker shaker (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk önce belirtiyim ki, AMD Radeon HD 7600M, tek bir ekran kartı değildir, bir ekran kartı serisidir. AMD-nin sürücü güncelleme programı hata fırlatıyorsa, eğer iki tane ekran kartlı laptop kullanıyorsanız, ilk önce diğer ekran kartını güncellemeyi deneyin. Güncelleme yapmak istediğiniz ekran kartının donanım kimliğini buraya yazarsınız size daha spesifik yardım ede biliriz, bunu yapamıyorsanız, hiç değilse, laptopunuzun tam model ismini yaza bilirsiniz (genellikle cihazın arkasında yazılıyor).

    genius genius (190)