2010 Office setup error hatası nasıl düzeltilir?

"Bu yükleme paketinin dili sisteminizce desteklenmiyor" sorunun çözümü nedir?

ebubekir25 ebubekir25 (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Microsoft Fixit programı ile Office yükleme sorunlarını gidermeniz mümkün. İndirip yönetici olarak çalıştırın

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Mesela başka bir 2010 Office (veya farklı bir sürüm Office) setup'ını deneyebilirsin :)

      Birde mesajlarını ve konu başlıklarını büyük harflerle değilde, küçük harflerle yazabilirsin (Düzeltiyorum, bir dahakilerinde buna dikkat edersin).

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Birisi sizden önce davrandı sanırım :) omercik 6 yıl önce
      • Bak senden birşey daha öğrendim, gördünmü :) @farurhenho temmuz 6 yıl önce