2015 Ağustos ayının en çok kullanılan ve indirilen Android Uygulamaları nelerdir?

-1

2015 Ağustos ayının en çok kullanılan ve indirilen Android Uygulamaları nelerdir?

Ağustos 2015 ayının android uygulamaları nelerdir?

En çok kullanıclan android uygulamaları nelerdir?

En çok indirilen android uygulamaları nelerdir?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    2015 yılının Ağustos ayında kullanıcılar tarafından en çok indirilen ve kullanılan android uygulamalarını aşağıda bulabilirsiniz.

    1. MyEye: Canlı video yayınlamaya olanak sağlayan ve popülerliği artan android uygulaması

    2. Yandex.Metro (İstanbul Metro): Yandex.Metro ile İstanbul’da şehir içi raylı sistemleri ve metrobüsü kullanarak trafiğe takılmadan rahatça seyahat etmeye yarayan bir uygulama.

    3. Tooltapp: Kullandığınız telefon modelinize göre oyun,program gibi uygulamalara dair çıkan en son haberler öğrenebileceğiniz, bildirim ile uyarı veren ve telefonunuzu kullanışlığını attırmayı amaçlayan bir uygulama.

    4.WifiMap: Bu uygulama ile çevrenizdeki ağ bağlantılarını harita üzerinde görebilirsiniz.Kablosuz ağın yanına giderseniz o ağa bağlanıp internete girebilirsiniz.Uygulama üzerinde bulunan Wifi şifreleri gönüllüler tarafından girilen şifrelerdir.Bu sayede kafe,otel gibi bilinen mekanların kablosuz ağlarına kolayca bağlanabiliyorsunuz.

    5.Happier: Bu uygulama adından da anlaşılacağı gibi mutluluk üzerine kurulmuş.Uygulama ile mutlu olduğunuz her anı paylaşıyorsunuz.Bu uygulamada mutsuzluk içeren paylaşımlara yer yok.Arkadaş ekleme, yorum yapma ve beğenme gibi birçok özelliği mevcut.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      quizupp dünyadaki bütün ülkelerden indirilen bir soru yarışma programı

      omer12 omer12 (1)