2016 da actigim twiter hesabımın şifresini unuttum bununla beraber mail şifremi de unuttum. telefon numarası da değişti. Ne yapabilirim?

Telefon numaram değiştiği için ve mail adresimi de unuttuğum için  twiter hesabıma giremiyorum bunu sildirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

mehmet48 mehmet48 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Twitter yetkilileri ile bu konuyu tartışman gerekiyor o kadar kolay değil bir twitter hesabı kapatmak veya başka bir sosyal medya hesabı kapatmak senin olsa bile.Senin olduğunu kanıtlaman lağzım ve onlardan yanıt beklemen gerek.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Evet iletişime geçtim ve benden kimlik fotografimi istediler. 1 hafta oldu ve geri dönüş yapılmadı başka ne yapabilirim ?

      mehmet48 mehmet48 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Yapacak birşey yok tekrar yolla. darkcrak 4 yıl önce