2017 En iyi antivirüs hangisi?

Sizce en iyi antivirüs programı hangisidir? Hangisini önerirsiniz?

earth earth (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    En iyi antivirüs programı kişiden kişiye, alışkanlıklara göre değişir.  Ücretsiz istiyorsan karşına iki tane en iyi antivirüs çıkıyor: Avast ve AVG

    Her ikisi de oldukça iyidir. Ücretli düşünüyorsan: Malwarebytes ve Emsisoft Anti-Malware önerebilirim.

    Nedenim oldukça basit: Günümüzde artık asıl tehlike zararlı yazılımlar, reklam yazılımları ve fidye virüsleri

    Virüslerin verdiği zarar azaldı ama reklam yazılımlarınınki git gide artıyor. Bu sebepten anti-malware kavramı anti-virüs kavramından daha etkili.

    murat murat (12492)