2018 en hızlı DNS sunucuları nelerdir?

2018 yılı en hızlı DNS sunucuları nelerdir?

2018 yılı için hangi DNS sunucularını kullanmalıyım?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DNS adresleri sürekli olarak değiştiği için bir DNS adresini ömür boyu kullanamayabiliyoruz. 2018 yılı için belirlenen en hızlı ve güncel DNS adresleri aşağıdaki gibidir. Akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

    Aynı zamanda DNS'nin ne olduğunu ve cihazlarınızda nasıl DNS değiştirebileceğinizi öğrenmek için aşağıda belirtilen konulara bakabilirsiniz.

    Windows 7 DNS nasıl değiştirilir?

    Windows 8 DNS nasıl değiştirilir?

    Windows 10 DNS nasıl değiştirilir?

    iPhone'da DNS nasıl değiştirilir?

    Android'de DNS nasıl değiştirilir?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Google favorim .dd givozip 6 yıl önce