2018'in En iyi ücretli ve ücretsiz Antivirüs Programları

Bir çok kullanıcı tarafından merak edilen araştırılan bir konu; En iyi Antivirüs programı hangisi?

Uzmanlarımızdan 2018 yılı başları için Ücretsiz ve Ücretli Kategorilerinde gözlemledikleri en iyi Antivirüs programları listelerinin paylaşmalarını ve bizleri bu konuda bilgilendirmelerini rica ediyorum.

Değerli bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederiz..

aserifkuzu aserifkuzu (188)
6 yıl önce sordu

  • 2018?.. Daha iki ay olmadı :) temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz 10 gün sonra ilk çeyreğe geliyoruz :D şaka bi yana güncel liste her zaman faydalı olur ve herkesin görüşünü alırız aserifkuzu 6 yıl önce
  • Altta mesajım muhtevasında paylaştığım linktekiler günceldir. Zaten bu "en iyiler" öyle sık değişmezler. temmuz 6 yıl önce
  • Bu arada yanlış hesap yapmışsın. Şu anda 2018 senesinin ilk çeyreğinin içindeyiz. İkinci çeyreğe Nisandan başlayarak gireceğiz (Nisan, Mayıs Haziran). :) temmuz 6 yıl önce