2019 Yıllık ziyaretçi Anketi (istanbul)

Bir web sitesinde karşıma böyle bir pencere geldi Sayın Chrome kullanıcısı, Bugün için şanslı ziyaretçi sizsiniz: 8 Ekim, 2019 “Teşekkürler” demek için lütfen bu kısa anketi tamamlayın, bizde size Samsung Galaxy S10 kazanma şansı verelim! 2019 Yıllık Ziyaretçi Anketimize katılmanız için özel olarak seçildiniz! Chrome hakkında ne düşündüğünüzü söyleyin ve “Teşekkürler” demek için size Samsung Galaxy S10 kazanma şansı verelim!

Meraktan formu doldurdum 4 tane soru sordu. Hepsini cevapadım. Sonra Samsung Galaxy S10 1$ yazan bi sayfaya yönlendirildim. Burada kredi kartı filan istedi. kapattım. Bu nedir?

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kesinlikle onaylama "Dolandırıcı" kimse kimseye hayrına telefon vermez.

    Bu tip reklamlarla insanları dolandırıyorlar

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Aslında orada 1$'a telefon vermiyorlar. Bunlar 1$ ödediğinde çekişile katılma hakkı veriyorlar. Diyelim ki 100.000 kişi katıldı onlar arasında çekiliş yapıyorlar. Tabi ne kadar güvenilir orası tartışılır. Büyük ihtimalle dolandırıcı oluyorlar. Hele ki "2019 Yıllık ziyaretçi Anketi (istanbul)" başlığı ile anket yapıp çekiliş satıyorlarsa.. hiç oralı olma dostum

      murat murat (12492)
      4 yıl önce cevaplandı

        Hala anlamadınızmı ? Bununla ilgili bir sürü konu açıldı anlamış olmanız lazımdı.

        infinity infinity (402)