2021'de çıkacak oyunlar neler? 2021'de çıkacak en iyi 10 oyun!

2021'de ses getirecek oyunlar nelerdir?

Bu oyunların çıkış fiyatı kaç TL olacak?

Bu oyunların genel hikayesi ve konusu nedir?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2021'de hangi oyunlar çıkacak?

    Bu sene bizi bomba oyunlar bekliyor, tabii bomba ama fiyatlarıda bomba gibi. Bakalım neler geliyormuş bu sene.

    1-) Far Cry 6

    https://i.ibb.co/vQh1Mpn/32.png

    Çıkış tarihi: 7 Ekim 2021
    Fiyat;

    • Far Cry 6 Standard Edition: 269 TL
    • Far Cry 6 Gold Edition: 449 TL
    • Far Cry 6 Ultimate Edition: 495 TL

    Hikaye: Kısaca özet geçmek gerekirse Direniş'in başında yer alan Dani Rojas halkı refah duruma getirmek için rejimle savaşması gerekir.

    2-) Dying Light 2

    En çok beklediğim oyunlardan biri. 350 TL'yi hiç düşünmeden basabileceğim tek oyun.

    Çıkış tarihi: 7 Aralık 2021
    Fiyat;

    • Dying Light 2 Standart Edition: 349 TL
    • Dying Light 2 Deluxe: 469 TL
    • Dying Light 2 Ultimate: 599 TL

    Paket içerikleri muhtemelen silah skinleri, karakter skinleri, araç (eğer varsa) skinleri ve aksesuarları olacaktır. Ek olarak üç beş silah ve DLC olabilir.

    Oyun hakkında: Şehir'in kaderini değiştirme gücüne sahip bir gezginsin. Sıradışı yeteneklerinin bir bedeli var tabii. Anlam veremediğin anılarını çözümleyerek gerçekleri öğrenmeye başlarken kendini savaşın ortasında buldun. Düşmanlarını alt etmek ve kendine müttefikler bulmak için becerilerini geliştir. Bunu yaparken hem kaleme hem kılıca ihtiyacın olacak. Gücü elinde tutanların karanlık sırlarını çöz, tarafını seç ve kaderini belirle. Ancak eylemlerin seni nereye götürürse götürsün insanlığını korumayı unutmamalısın.

    3-) Halo: Infinite

    Çıkış tarihi: 2021
    Fiyat: Belli değil
    Hikaye: Net değil, Halo evrenine hakim olmadığım için bir şey yazmak istemiyorum.

    4-) Bright Memory: Infinite

    2019'da piyasaya sürülmüş olan Bright Memory'nin full versiyonu.

    Çıkış tarihi: 2021
    Fiyatı: 15 TL

    Fiyatına 15 TL dedim ama bu net değil. Yani şu an 15 TL'ye Bright Memory'i alabiliyorsunuz ve oyun çıktığında bu sürüme erişebileceksiniz ama şu an almayanlar kaç TL'den erişebilecekler belli değil.

    Oyun hakkında: Oyunun hikayesi olmadığını düşünüyorum, hikayesi olacaktır ama türü ve oyun gidişatı gereği hikaye üzerinde durulmayacaktır aynı Serious Sam gibi. Oyun aksiyon odaklı oyun olacak diye düşünüyorum.

    5-) Sherlock Holmes Chapter One

    Çıkış tarihi: 2021
    Fiyatı: Belli değil
    Oyun hakkında: Genç Sherlock Holmes, annesinin ölümünü araştırmak için gittiği egzotik ve tehlikeli Akdeniz adasında kendini kanıtlamakta zorlanıyor.

    6-) Vampire: The Masquerade – Swansong

    Çıkış tarihi: 2021
    Fiyat: Belli değil
    Oyun hakkında: 3 vampir olarak oyna, güçlerini akıllıca kullan ve seçimlerinin Boston'ın kaderini belirleyeceği bu kalpleri hızla çarptıran hikâyede insan ve yaratıkların arasındaki dengeyi kur.

    7-) Shadow Warrior 3

    Çıkış tarihi: 2021
    Fiyat: Belli değil
    Oyun hakkında: Shadow Warrior 3, hızlı tempolu silah oyunu, jilet keskinliğinde yakın dövüş ve muhteşem bir serbest çalışan hareket sisteminin kusursuz bir karışımıyla sıra dışı birinci şahıs nişancı serisini bir sonraki seviyeye taşıyor.

    8-) Seed of Life

    Çıkış tarihi: 2021
    Fiyat: Belli değil
    Oyun hakkında: Seed of Life, hayatın devamlılığı hakkında destansı bir macera oyunudur. Sen ölmekte olan bir gezegen olan Lumia'dan sağ kalan son kişi Cora'sın. Ana dünyanızı kurtarmak için tek umudunuz, Yaşam Tohumunu aktive etmek ve güneşi bir kez daha alevlendirmek. Karanlığı fetheden ışık olacak mısın?

    9-) The Outlast Trials

    Çıkış tarihi: 2021
    Fiyat: Belli değil
    Oyun hakkında: Soğuk Savaş döneminde, insan kobaylar, Murkoff Corporation'daki iyi insanlar tarafından gelişmiş beyin yıkama ve zihin kontrolü yöntemlerini test etmek için istemeden işe alınır. Güvensizlik, korku ve şiddet dolu bir dünyada ahlakınız sorgulanacak, dayanıklılığınız test edilecek ve akıl sağlığınız ezilecek. Hepsi ilerleme, bilim ve kâr adına. Red Barrels sizi bu sefer arkadaşlarınızla birlikte akıllara durgunluk veren bir terörü deneyimlemeye davet ediyor. Birlikte çalışın ve belki de The Outlast Trials'tan sağ kurtulabilirsiniz.

    10-) Back 4 Blood

    Left 4 Dead 2 ve Left 4 Dead'in yapımcılarından bize Left 4 Dead 3 niteliğinde yeni bir L4D benzeri oyun. Hikaye odaklı değil aynı L4D serisi gibi.

    Çıkış tarihi: 8 Ekim 2021
    Fiyat;

    • Back 4 Blood Standart Edition: 249 TL
    • Back 4 Blood Deluxe: 375 TL
    • Back 4 Blood Ultimate: 399 TL
    hydra hydra (3800)